Dnes je pondelok, 23.máj 2022, meniny má: Želmíra
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Danube Sport Festival 2016: Nultý ročník v tropických teplotách

júl 03, 2016 - 17:03
Sobota patrila na bratislavskom Tyršovom nábreží milovníkom športu a zdravého životného štýlu. V tropických horúčavách sa redakcia mesačníka Slovenka ZDRAVIE RODINY stretla so svojimi čitateľmi a odštartovala tak tradíciu nového projektu, ktorý bude spájať milovníkov behu a bicyklovania.
Foto: 
Ramon Leško

Súťaže pre deti, ukážky cvičenia v podaní Vierky Ayisi, stretnutie s redakciou, či možnosť vyskúšať si štýlové bicykle Favorit a k tomu preteky... To bol Danube Sport Festival 2016 s podtitulom Dobehni na party, ktorý redakcia mesačníka Slovenka ZDRAVIE RODINY zorganizovala v spolupráci s partnermi projektu - Hotel Altes Kloster Hainburg, Be Cool Sport, Be Cool Kids Academy, Kúpele Brusno a Favorit Concept Store Bratislava.

Počas popoludnia si na svoje prišli najmä najmenší návštevníci podujatia, ktorí si "zmerali svoje sily" v detskej olympiáde či sa do sýtosti "vyskákali" na nafukovacom hrade. Po 16,00 odštartoval plánovaný pretek cyklistov a bežcov. Vzhľadom na vysoké teploty počas soboty organizátori po konzultácii so zdravotníkmi, skrátili plánovanú trasu a tak sa bežalo a bicyklovalo po hranice s Rakúskom, pričom cieľ bol opäť na Tyršovom nábreží. 
V cieli na účastníkov už čakali avízované ocenenia v podobe trička a ceny od našich partnerov. 

Danube Sport festival

Autor: 
Milan Sedláček

Atmosféru "zdravého popoludnia" si vychutnajte v fotogalérii.

- - Inzercia - -