Dnes je utorok, 30.november 2021, meniny má: Ondrej, Andrej
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Čo sa skrýva za tetovaním Kristíny Farkašovej, Dary Rolins, Michala Saba a ďalších?

august 20, 2016 - 16:47
Známe tváre nás nechali nahliadnuť do svojho súkromia a ukázali nám, aké odkazy, obrázky a vyznania zdobia ich telá.
Foto: 

Kristína Farkašová 

55245d803d6ea.jpg

Foto: 
Facebook

Tetovanie mám robené nedávno a sú na ňom iniciálky mojich dcér Ely a Matildy. Písmenká mi predkreslil môj najobľúbenejší výtvarník Fero Lipták. Iniciálky ME majú aj ďalšie významy. Me – ako anglické ja, keďže moje dcéry sú najúžasnejšou súčasťou mňa, a zrkadlovo z nich vzniká WE – teda MY.

Soňa Skoncová

Moje tetovanie vzniklo veľmi spontánne počas nákupov s kamoškami v Los Angeles na Melrose Street. Jednoduché srdiečko je na mieste, ktoré môžem hocikedy ľahko skryť, a vystihuje pre mňa lásku k tomuto mestu.

Dara Rolins 

un2d.dara_rolins.jpg

Foto: 
Instagram

Mam tri tetovania. Tretie je najintímnejšie, preto ho tak často neukazujem. Je to meč a nápis brave na pravom boku trupu. Prečo tattoo? Pretože sa mi obrázky maľované na koži páčia. Samozrejme, nie všetky a u každého, ale niektoré sa dajú nazvať naozajstným umením. Môže ísť o čokoľvek, ale obrázok musí mať pre dotyčného vnútorný význam. Preto dokážem pochopiť tie najrozmanitejšie výjavy.

Romana Škamlová 

55245ce81b670.jpg

Foto: 
Facebook

Moje tetovanie v latinčine znamená láska prekoná všetko. Je to jedna z mojich životných filozofií, keďže si myslím, že sila lásky dokáže veľa. A nejde len o tú partnerskú, ale všeobecne o lásku ako takú – k deťom, práci či prírode.

Patrik Suši Veselý 

Tetovanie som si chcel dať urobiť už dlho, jeden večer som bol s kamošmi na víne a dohodli sme sa, že sa zajtra dáme potetovať. A tak aj bolo. Rímske číslo 16 je dátum môjho narodenia, hviezdička a korunka sa mi k číslu hodili, takže preto.

Michal Sabo 

misko-sabo-final.png

Foto: 
Instagram

Mám 9 tetovaní, ale väčšina z nich je na miestach, ktoré nevidno. Najmä z pracovných dôvodov – keď si dám na moderovačku oblek, vyzerám ako nepokreslený. Prvé tetovanie bolo na pravom predlaktí, nápis IN LIFE I TRUST som si dal vytetovať po desivej dopravnej nehode, ktorú sme s mojou najlepšou kamarátkou Zuzkou prežili takmer bez škrabanca. 

- - Inzercia - -