Dnes je utorok, 30.november 2021, meniny má: Ondrej, Andrej
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Aká matka, taká Katka: Dcéra bývalej missky je jej vernou kópiou, Dara má doma malú princeznú...

október 21, 2016 - 13:03
Známe slovenské maminy majú doma takéto poklady. Dcérky ako keby im z oka vypadli, nielen výzorom, ale i povahou. Veď posúďte sami.
Foto: 

Barbora Rakovská

Moderátorka a spisovateľka Barbora Rakovská má doma takúto blondínku, ktorá mamine ako keby z oka vypadla. Malá Amia okrem jej unikátneho mena, vlastní aj roztomilý dievčenský kukuč, veľké očiská a vlasy ako zo zlata. Toto všetko zdedila po svojej krásnej mamine Barborke.

skam123456.jpg

Foto: 
instagram.com/barborarakovska/

Mária Čírová

Úspešná slovenská speváčka Mária Čírová je dvojnásobnou maminou. Zatiaľ to syn Hugo je celý otec Maroš Kachút, dcérka Zoe sa podala na svoju maminu. Tak ako aj mamina, sa Zoe rada parádi, čo môžeme vidieť aj na tejto fotografii.

Prečítajte si: Mária Čírová krásna ako nikdy predtým: Prezradila dôvod na radosť

cirka.jpg

Foto: 
instagram.com/mariacirova/

Romana Škamlová

Bývalá finalistka Miss Slovensko Romana Škamlová má doma jej vernú kópiu Sáru. Romana patrí k úspešným a veľmi atraktívnym ženám a popri tom stíha aj starostlivosť o rodinu. Zdá sa, že Sárka bude nasledovať v maminých stopách, minimálne čo sa týka krásy.

skam12345.jpg

Foto: 
instagram.com/romanaskamlova/

Dara Rolins

Slovenská speváčka žijúca prevažne v Čechách Dara Rolins má doma už veľkú školáčku. Lola sa čoraz viac začína podobať na svoju maminu a vyzerá to tak, že aj povahovo. Obe sú veľmi energické, citlivé a „pojašené“ duše, a zároveň i najlepšie priateľky.

dara.jpg

Foto: 
instagram.com/dararolins_vermi/

- - Inzercia - -