Dnes je sobota, 28.máj 2022, meniny má: Viliam
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Dominika Cibulková dostane unikátny šperk: Vyrovná sa jej snubnému prsteňu za 40-tisíc eur?

október 31, 2016 - 17:31
Fantastické, neuveriteľné, úžasné - to je len časť reakcií na výkon Dominiky Cibulkovej. Slovenská tenistka ovládla Turnaj majsteriek v Singapure a prežila tak jeden z najkrajších okamihov vo svojej tenisovej kariére. Pri tejto príležitosti sa klenotnícky ateliér ALO diamonds rozhodol Dominike zagratulovať unikátnym spôsobom, daruje jej diamantový šperk.
Foto: 
SITA

Majiteľ a dizajnér spoločnosti ALO diamonds Alojz Ryšavý vyslovil svoju nesmiernu hrdosť nad spoluprácou s Dominikou, ktorá pretrváva už takmer dva roky. „Boli sme s ňou prostredníctvom našich šperkov vo chvíľach, kedy povedala životné áno a rovnako aj keď dosiahla triumfálne športové víťazstvo,“ povedal Alojz Ryšavý. V Singapure mala Dominika po celý čas na prste jedinečný zásnubný prsteň, ktorý považuje za svoj talizman.    

Výnimočné výkony si zaslúžia aj výnimočné odmeny a diamantové šperky sú na to ako stvorené. „Životný úspech, ktorý Dominika dosiahla sme sa rozhodli podporiť šperkom z klenotníckeho ateliéru ALO diamonds, ktorý jej bude už navždy pripomínať toto neopísateľne krásne víťazstvo,“ vysvetlil Alojz Ryšavý.

Mohlo by vás zaujímať: Šatník slovenskej hrdinky by chcela mať doma každá: NAJ outfity Dominiky Cibulkovej!

domi_snubny_prsten_alo_diamonds_s.jpg

Foto: 
Exkluzívny snubný prsteň ALO diamonds, biele 18 kt zlato, 88 diamantov, cena 40 000 euro, ALO diamonds

Prečítajte si tiež: Ona to dokázala! Dominika Cibulková a stala sa absolútnou víťazkou Turnaja majsteriek

Akým šperkom obdaruje ALO diamonds svoju ambasádorku Dominiku Cibulkovú nechcel zatiaľ majiteľ spoločnosti konkretizovať. „Prezradím len, že bude naozaj výnimočný,“ uzatvoril s úsmevom Alojz Ryšavý.