Dnes je utorok, 30.november 2021, meniny má: Ondrej, Andrej
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Čo spája tieto tri krásky? Dara, Simona a Daniela majú toho spoločného viac, než len farbu vlasov

november 02, 2016 - 08:31
Speváčka Dara Rolins, jej dobrá priateľka Simona Krainová a česká modelka Daniela Peštová. Tieto ženy majú toho spoločného viac, než ste si mysleli.
Foto: 
Instagram.com

Slovanská krása sa našim ženám nedá poprieť. Okrem krásy disponujeme aj talentom, húževnatosťou a  v neposlednom rade dobrým štýlom. Tieto tri dámy, spája teda okrem plavej farby vlasov aj obdivuhodný nos pre trendy a preto si na ne trošku posvietime. Okrem toho, každá  z nich už preskočila štvrtý krížik, no ikonami a trendseterkami zostávajú aj naďalej. 

Módne ikony 

Dara Rolins

Štýl štyridsaťtri ročnej Dary je často diskutovaný. Niekto ho miluje, niekto nenávidí a presne o tom je móda. Dara sa vo svojej koži cíti evidentne dobre a nebojí sa trošku z nej aj ukázať. Ako rozlietanej speváčke a matke na plný úväzok jej učarovala pohodlnosť, no ona aj tieto pohodlné a ležérne kúsky vie nosiť s istou gráciou. 

dara_kol.jpg

Foto: 
Instagram.com

dara_5.png

Foto: 
Instagram.com

Dara Rolins vie nosiť aj to, čo niektoré považujú za veľmi odvážne. No my jej za odvahu dávame palec hore. 

dara_4.png

Foto: 
instagram.com/dararolins_vermi/

Simona Krainová

Česká modelka je stálicou vo svete módy už nejaký ten piatok. Vek 43 rokov, no výzor mladistvý a svieži, taká je krásna Simona Krainová. Z tejto ženy priam srší záľuba v móde, predsa len sa v nej pohybuje už roky rokúce. Modelka nikdy nevyzerá "preplácane", alebo vulgárne, práve naopak, trendy nosí s veľkým vkusom. Voľné a pohodlné veci na nej vyzerajú vždy sexi. 

simona_kol.jpg

Foto: 
instagram.com/simonakrainova/

simona_4.png

Foto: 
instagram.com/simonakrainova/

Jednoduchá blúzka a extravagantná kožená sukňa stačí Simone k tomu, aby nám nechala otvorené ústa. 

simona_5.png

Foto: 
instagram.com/simonakrainova/

Daniela Peštová 

Pre to, aby sme mohli obdivovať zahraničný luxus, nemusíme chodiť ďaleko. Štyridsaťšesťročná modelka Daniela Peštová to má jednoducho v krvi a každým jedným vybraným kúskom nás vždy ohúri. Daniela vyzerá za každých okolností ako vystrihnutá z módneho časopisu. Tak, ako jej kolegyňa z brandže Simona, aj Daniela patrí k módnym ikonám, ktoré sú stále sledované a pod drobnohľadom všetkých módnych fanúšikov. 

daniela_kol.jpg

Foto: 
instagram.com/daniela_pestova/

daniela_5.png

Foto: 
instagram.com/daniela_pestova/

Takto vyzerá modelka, ktorá dokazuje, že vek je naozaj len číslo, ak viete starnúť s gráciou. 

daniela_1.png

Foto: 
Instagram.com

- - Inzercia - -