Dnes je pondelok, 24.január 2022, meniny má: Timotej
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Predsavzatia známych Slovákov: Ktoré nedodržali Majk Spirit, Lukáš Adamec, Katka Brychtová a iní...

december 30, 2016 - 11:16
Poznáme to všetci. S novým rokom si dávame záväzky o tom, ako schudneme, prestaneme fajčiť a budeme viac oddychovať. S dodržaním predsavzatí je to však ťažšie. Ako sú na tom naše hviezdy?
Foto: 

Lukáš Adamec: Predsavzatia? Nedodržím ani sľuby

Známy superstarista je dnes dvojnásobný otec moderujúci zábavnú reláciu. Ako je na tom s predsavzatiami? „Nezvyknem si ich dávať, pretože už sľuby pre seba počas roka nezvyknem dodržať. Skôr by som si preto prial mať väčšiu disciplínu. Čo však určite urobím od januára, je to, že si nájdem viac času na oddych, respektíve že sa naučím oddychovať, aby som mal dosť energie na rodinu, prácu a na seba,“ povzdychol si sympatický Košičan.

zak_0755_adamec.jpg

Foto: 
tv markiza

Karin Majtánová: Na zmenu netreba čakať

Tmavovlasá moderátorka Dámskeho klubu pred časom prezradila, že ak človek pociťuje potrebu niečo na sebe urobiť, zmeniť či dokázať, nemal by čakať na koniec kalendárneho roka. „Nedávam si predsavzatia aj preto, že vyrieknuté sa obyčajne nesplní – to je moja skúsenosť. Skúsila som to iba raz a hneď sa mi podarilo nedodržať ich. Som potom zo seba sklamaná. Myslím si, že predsavzatia nie sú na škodu, treba mať svoje sny, zlepšovať sa, opúšťať zlozvyky, treba sa zdokonaľovať a kráčať dopredu,“ vyjadrila sa na tému novoročných záväzkov sympatická moderátorka.

majtanova_0003.jpg

Foto: 
archív slovenka

Katarína Brychtová: Nový rok, staré predsavzatia

Príjemná herečka má v otázke záväzkov a zmeny životného štýlu s prichádzajúcim novým kalendárnym rokom jasno. Je typ, ktorý si ich dáva každý rok? „Jasné, opakovane tie isté. Že budem viac cvičiť a zdravšie jesť. Samozrejme, každý rok na tom aj trochu popracujem, ale keďže čas sa nedá naťahovať, neplním ich vždy na sto percent. Ale myslím si, že aj pomalými krokmi sa dá veľa zmeniť,“ nádeja sa herečka, ktorá sa snaží chodiť viac pešo a navštevuje fitnescentrum, aby bola v dobrej kondícii.

ram_1697.jpg

Foto: 
archív slovenka

Jozef Vajda: Záväzkami sa netrestám

Charizmatický herec si žiadne „tresty“ nedáva. „Myslím si, že človek by nemal veci zametať pod koberec a s vianočným upratovaním si tieto resty dávať do poriadku. Je zbytočné klásť si predsavzatia, ktorým sa celý rok vyhýbate. Je to ako vianočný trest a Vianoce majú byť plné lásky a odpustenia, nie trestu a páchaním násilia na sebe samom,“ prezradil Slovenke ostrieľaný profík, ktorý však predsavzatia neodsudzuje. Ako hovorí, je na každom, či si ich dá, alebo nie.

original_0.jpg

Foto: 
archív slovenka

Majk Spirit: Predsavzatia si dávam každý mesiac

Predsavzatia na ľahkú váhu neberie ani jeden z najlepších slovenských raperov Majk Spirit. „Predsavzatia si nedávam len na Nový rok, ale každý prvý deň v mesiaci. Tieto míľniky u mňa fungujú tak, že vždy zhodnotím, čo som už spravil, a to, čo by som chcel urobiť v budúcnosti. Robím to najmä preto, aby bol ten ďalší mesiac, rok pokojnejší, bohatší a oveľa lepší ako predchádzajúci,“ prezrádza. Rok 2016 bol pre rodáka z Bratislavy jedným z najúspešnejších. Jeho mama Eva o ňom napísala knihu, v ktorej odhaľuje doteraz nepoznanú stránku citlivého Michala Dušičku. Taktiež po štyroch rokoch potešil všetkých svojich fanúšikov, pretože vydal s členmi skupiny H16 nový album SILA. 

img_9296_0.jpg

Foto: 
archív zw

Celý článok si môžete prečítať v aktuálnom vydaní SLOVENKY č.51-52

- - Inzercia - -