Dnes je utorok, 30.november 2021, meniny má: Ondrej, Andrej
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Čo vám želajú známi Slováci? Žite veselo, robte, čo vás teší!

január 01, 2017 - 10:31
S príchodom Nového roka si dávame predsavzatia, bilancujeme i vinšujeme si, aby bol ten nadchádzajúci o niečo lepší ako ten starý. Čo vám i sebe želajú známe osobnosti?
Foto: 

Marcela Laiferová, speváčka

Počas tohto roka som si splnila všetko, čo som si predsavzala. A čitateľom Slovenky želám, aby sa nenechali ničím rozladiť, aby sa tešili z jednoduchých vecí, hľadali šťastie v sebe a rovnako tak dobrú náladu. Najhoršie je niečo očakávať, treba sa tešiť z maličkostí a každého nového dňa, veľmi dôležitý je pozitívny pohľad na svet, ktorý si tvoríme my sami.

 

ff_0.jpg

Foto: 
arch zw

Emma Tekelyová, moderátorka

Uplynulý rok nebol pre mňa najlepší. Zlomila som si nohu a dve operácie mi priniesli dlhý výpadok z pracovného kolobehu. Ako na povel som sa musela zastaviť a úplne zmeniť. Rok 2017 ohlasuje šťastná sedemnástka na jeho konci. Všetkým čitateľkám Slovenky zo všetkého najviac želám k šťastiu veľa, veľa zdravia. Žite veselo, ale zdravo, robte, čo vás teší, a radujte sa z toho, čo vášmu životu dáva zmysel, pretože úsmev ženu zdobí a nabíja energiou. A keď občas slnko nevyjde, myslite na to, že naša krása a láska je mágia. A tá hýbe celým vesmírom, či mrzne, alebo prší.

_dsc7304.jpg

Foto: 
arch E.T.

Marína Kráľovičová, herečka

Milí čitatelia Slovenky, okrem zdravia, lásky, šťastia, Božieho požehnania a pokoja vám želám najmä svetový mier. Možno to bude znieť ako klišé, ale ten je v týchto dňoch skutočne potrebný ako soľ.

 

moda_121205_08.jpg

Foto: 
arch zw

Vlado Černý, herec a riaditeľ divadla Astorka Korzo 90

Čitateľom Slovenky želám predovšetkým zdravie, šťastie a takú obyčajnú ľudskú spokojnosť so všetkým, čo sa vôkol nás deje. Treba si vážiť každý deň, keď sa zobudíme a sme zdraví. Takže v budúcom roku prajem všetkým, aby sa im toto prozaické, no veľmi dôležité želanie každý deň splnilo. No a malý bonus pre dámy: nech majú pri sebe vždy galantných a šarmantných mužov, ktorí si ich budú vážiť a starať sa o ne.

 

va_img_3631_h.jpg

Foto: 
arch zw

Alena Heribanová, riaditeľka Slovenského inštitútu vo Viedni

Rok 2017 symbolizuje víťazstvo a úspechy, ktoré treba získavať poctivou prácou, trpezlivosťou a usilovnosťou. Od konca januára preberá v čínskej astrológii svoju moc ohnivý kohút, ktorý praje odvážnym a čestným. Ak hľadáme šťastie a úspech, mali by sme sa snažiť byť spravodliví, odvážni a prajní k ostatným. To by som nám všetkým chcela z celého srdca zaželať. Viac odvahy, spravodlivosti a žičlivosti, menej závisti a podozrievania. A k tomu pevné zdravie po celý rok!

_mg_6612.jpg

Foto: 
archív

- - Inzercia - -