Dnes je utorok, 30.november 2021, meniny má: Ondrej, Andrej
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Známe maminy a ich ratolesti: Dcéra Dary Rolins je verná kópia slávnej mamy!

február 28, 2017 - 15:35
Rozkošné dcérky troch známych slovenských mám akoby im z oka vypadli. Avšak podoba Dary Rolins a malej Loly je priam zarážajúca.
Foto: 

Tamara Heribanová a Emilka 

Malý poklad, ktorý si užíva celá rodina. Emilka len pred nedávnom oslávila svoj prvý rok Dcérka spisovateľky Tamary Heribanovej a fotografa Branislava Šimončíka vyzerá na fotografiách ako bábika. 

zname_mamy_6.jpg

Foto: 
Instagram

Prítomnosť Emilky si vychutnáva i jej známa babička Alena Heribanová. "Asi každý mi dá za pravdu, že vnúčatká si starí rodičia už len užívajú," povedala riaditeľka Slovenského inštitútu vo Viedni. 

zname_mamy_3.jpg

Foto: 
Instagram

Dara Rolins a Lola 

Ešte stále máme v čerstvej pamäti ako sa popovej kráľovnej na Slovensku narodila dcérka Lola. Odvtedy už ubehlo neuvretiľných 8 rokov a mála plavovláska sa čím ďalej tým viac ponáša na svoju mamu. Časom uvidíme či okrem krásy zdedila do vienka i mocný hlas. "Lola je pohybovo nadaná a bavia ju podobné veci ako mňa," povedala pred časom známa speváčka. 

Dara má Lolu so svojím bývalým partnerom Matějom Homolom, ktorý je podľa nej príkladný otec a na ich dcéru nedá v žiadnom prípade dopustiť. 

zname_mamy_8.jpg

Foto: 
Instagram

zname_mamy_10.jpg

Foto: 
Instagram

Romana Škamlová a Sára

Dcérka Romany Škamlovej vyzerá ako malá princezná. Sára si pred pár dňami sfúkla päť sviečok na torte. Narodeninová oslava sa niesla v duchu obľúbenej rozprávky Frozen (Ľadové kráľovstvo), ktorá chytila za srdce i malú plavovlásku.  

zname_mamy_7.jpg

Foto: 
Instagram

Obe dievčatá momentálne trávia čas na spoločnej dovolenke pri mori. 

zname_mamy_4.jpg

Foto: 
Instagram