Dnes je utorok, 30.november 2021, meniny má: Ondrej, Andrej
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Dara Rolins predstavila diár Rok podľa Dary na rok 2018

september 19, 2017 - 12:00
Slovenská speváčka Dara Rolins predstavila v pondelok podvečer svoj diár na rok 2018 pod názvom Rok podľa Dary.
Foto: 
sita

Interpretku k ďalšej tvorbe inšpiroval úspech jej minuloročného motivačného diára. Fanúšikovia a fanúšičky na jeho stránkach nájdu okrem týždenného kalendária v slovenskej i českej verzii tiež 28 fotografií zo speváčkinho súkromia z dielne fotografky Petry Ficovej a 25 strán textu, na ktorých obľúbená interpretka predstavuje samu seba, svoje myšlienky a emócie a prináša rôzne recepty a vlastné osvedčené tipy na zdravý životný štýl. „Všetko, čo som do diára zakomponovala, prirodzene vyplynulo z vecí, ktoré sa mi v živote stali a stávajú. Ja som vlastne v tom istom čase, keď som písala tento diár, písala aj album. Naraz sa mi stretli dva významné projekty, ktoré som vypustila do sveta v tej istej dobe a myslím si, že jedno ovplyvnilo druhé. V mojej hudbe je veľmi veľa osobných myšlienok, zážitkov, názorov. A o to viac sa práve teraz pretlačili aj do diára. Príde mi osobnejší ako ten predošlý,“ povedala počas večera Rolins.

darr.jpg

Foto: 
SITA/Diana Černáková

Jedinou podmienkou, ktorú si speváčka pri tvorbe diára určila, bolo, aby reálne vychádzali z jej života. „Všetko, čo robím, čo držím v ruke, čo si dávam do úst, čo si dávam na telo, čo s telom robím a s kým pracujem na veciach, všetko a všetci sú v tomto diári, pretože je z môjho života. A práve to je ten kľúč k tomu, že dokáže osloviť ľudí. Pretože je uveriteľný a úprimný,“ poznamenala.

Diár dopĺňajú tiež samostatné motivačné nálepky a vložené zrkadielko. „Keď totiž niekde na niekoho čakáte, prirodzene prichádza pred stretnutím potreba sa skontrolovať. No keby ste mali vyťahovať niekde v kaviarni z tašky zrkadielko, púder a make up, nie vždy sa to hodí. Ja si prídem v takýchto chvíľach trápne. Diár ale mám na stole vždy... Stačí ho otvoriť, môžete sa skontrolovať a pritom pôsobíte strašne profesionálne a intelektuálne,“ zasmiala sa Rolins. „Dúfam, že ma nikto s týmto nápadom ešte nepredbehol,“ dodala.

- - Inzercia - -