Dnes je pondelok, 24.január 2022, meniny má: Timotej
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Rok 2017 v znamení babyboomu: Tieto známe tváre sa tešia z prírastku do rodiny!

december 30, 2017 - 21:06
Rok 2017 sa taktiež niesol v znamení pôrodov. Známe tváre slovenského aj českého šoubiznisu priviedli na svet detičky, ktoré im robia nesmiernu radosť. Prinášame prehľad tých najznámejších, ktorých rodinky sa rozrástli o ďalšieho člena.
Foto: 
pixabay.com

Lucia “Lucid” Sládečková - 14. február 2017

Známa vizážistka Lucia Sládečková, ktorú všetci poznáme pod prezývkou Lucid, sa stala maminou presne na sviatok všetkých zaľúbených - Valentína. Profesionálna vizážistka porodila dcérku, ktorá dostala meno po mame šikovnej vizážistky Lýdia. 

Wanda Adamík Hrycová - 24. február 2017

Slovenská producentka Wanda Adamík Hrycová tento rok stala trojnásobnou mamou. Jej rodina sa rozrástla o ďalšieho syna, ktorý dostal meno Nazar. Okrem neho má s manželom Marekom štvorročného Artema a dvojročného Vadima. 

wanda.jpg

Foto: 
arc/Ramon Leško

Monika Haasová - 4. apríl 2017

Rodina predstaviteľky obľúbenej Bambuľky Moniky Haasovej sa v apríli tohto roka rozrástla o dievčatko, ktoré dostalo meno Lotta.

haasova.jpg

Foto: 
arc

Zlatica Švajdová Puškarová - 1. máj 2017

Moderátorka Zlatica Puškárová priviedla v ružinovskej nemocnici na svet svoje druhé dieťa. S partnerom Patrikom Švajdom sa tešia z ďalšieho synčeka, ktorému dali netradičné meno Adam Jaroslav.

Babsy Jagušák Heribanová -  26. august 2017

Najšťastnejšie chvíle v živote tento rok zažila aj jedna z dcér Aleny a Jozefa Heribanovcov, mladšia Babsy. Svojmu manželovi Dodovi Jagušákovi porodila dievčatko s menom Izabelka.

Agáta Prachařová - 13. september 2017

Bývalá misska Agáta Prachařová porodila dcérku. S manželem Jakubem Prachařem tak do rodiny privítali prvého spoločného potomka. Doma im už robil radosť Agátin syn Kryšpín, ktorého má z prvého manželstva s hráčom amerického futbalu Mirkom Dopitom. 

Diana Hágerová - 31. október 2017

Dvojica Diana Hágerová a Roman Juraško zverejnili informáciu o očakávaní potomka začiatkom júla. Koncom októbra Diana porodila dcérku Izabelku, z ktorej majú obaja nesmiernu radosť.

Zuzana Kubovčíková Šebová - 23. december 2017

Obľúbená slovenská herečka sa stala deň pred Vianocami matkou. Herečka Zuzana Kubovčíková Šebová sa tak  s manželom Michalom Kubovčíkom dočkali predčasného vianočného darčeka v podobe syna, ktorému vybrali meno Rudko. 

envy.jpg

Foto: 
Envy

Titulná foto: pixabay.com

- - Inzercia - -