Dnes je pondelok, 24.január 2022, meniny má: Timotej
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Dara Rolins a Rytmus: Radia si v pracovnom smere? Poznáme odpoveď!

január 04, 2018 - 14:15
Speváčka Dara Rolins a raper Patrik "Rytmus" Vrbovský tvoria pár už niekoľko rokov. Aj napriek tomu, že obaja patria medzi špičku našej hudobnej scény, pracovnými vecami sa spoločne nezvyknú veľmi zaoberať.
Foto: 
Facebook D.R.

Slovenská speváčka Dara Rolins sa so svojím partnerom, rapperom Rytmusom príliš neradí o práci. „Dara mi vôbec neukazuje, čo robí, na čom práve maká, len mi, napríklad, donesie cédéčko s tým, že chce, aby som si ho takto vcelku vypočul. V živote za mnou napríklad neprišla, čo má robiť. Podľa mňa nechce byť ovplyvniteľná. Robí si hudbu dosť podľa seba,“ povedal Rytmus.

„Niekto zároveň nemá rád, keď má ukázať polotovar, radšej sa prezentuje už finálom, keď je to už zmixované a naaranžované, presne tak, ako to má byť,“ dodal rapper, ktorý zas, naopak, rád počuje Darin názor už počas tvorby nových skladieb. „Ja som, naopak, taký, že pokojne ukážem, akým smerom sa to uberá. My si ale nemáme čo radiť, iba si vymieňame názory, prídem za ňou, keď chcem počuť nový pohľad. A niekedy si popravde aj poviem, že 'Hm, zaujímavé, že to aj takto môže človek vidieť',“ poznamenal Rytmus.

Foto: Facebook D.R., zdroj: SITA

- - Inzercia - -