Dnes je utorok, 30.november 2021, meniny má: Ondrej, Andrej
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Rozchod po siedmich rokoch: Dara Rolins a Rytmus už netvoria pár

marec 29, 2018 - 11:05
Jeden z najsledovanejších párov slovenského šoubiznisu sa rozišiel. Slovenská speváčka Dara Rolins a rapper Patrik "Rytmus" Vrbovský sa po siedmich rokoch spoločného života rozhodli ísť vlastnými cestami.
Foto: 

Prominentná dvojica o rozchode informovala prostredníctvom sociálnej siete Instagram, na ktorej použila rovnaké slová,,Rozchádzame sa. Bohužiaľ, je to tak. A sme si vedomí, že to nemrzí len nás... Neuvidíte nás plakať, ani na seba hádzať špinu. Žiadna nie je, rozchádzame sa v mieri. A práve z dôvodu, že sme si aj naďalej extrémne blízki, bolo veľmi ťažké si už pred pár mesiacmi priznať, že sa náš vzťah unavil a vysloviť slovo koniec," uviedli interpreti v spoločnom vyhlásení a dodali, že svoj podiel na rozchode majú obe strany. ,,Tak, ako to už vo vzťahu býva, môžeme za to obaja a je to naše slobodné a dobrovoľné rozhodnutie ísť odteraz vlastnou cestou," napísali.

dara.jpg

Foto: 
Instagram

Spojila ich práca

Dara a Rytmus začali spolu randiť v roku 2011, následne začali spoločne žiť v Prahe, kde spoločne vychovávali Darinu desaťročnú dcéru Lauru, ktorej otcom je spevák Matěj Homola. Laura tak už po druhýkrát prišla o blízku osobu, ktorá s ňou trávila nie len večery ale aj spoločné dovolenky a voľný čas.

Dara so svojim bývalým partnerom Matějom Homolom

- - Inzercia - -