Dnes je sobota, 13.august 2022, meniny má: Ľubomír
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Jenna Dewan opäť zamilovaná! Tento muž nahradil sexi Channinga

november 30, 2018 - 12:00
Ak ste si mysleli, že herečka Jenna Dewan (37) sa po rozvode utápa v žiali, opak je pravdou. Jej bývalý manžel Channing Tatum nie je jediný, kto opäť zahorel láskou.
Foto: 
Shutterstock

O tom, že príťažlivý „Magic Mike“ je niekoľko mesiacov šťastný po boku speváčky Jessie J sa rozpráva pomerne dlho. Kto si však získal srdce krásnej Jenny bolo až donedávna tajomstvom. Po Halloweenskej párty, na ktorej sa dvojica k sebe náramne túlila a nešetrila nežnosťami, je jasné, že (ne)utajovaným partnerom talentovanej brunetky je americký herec a spevák Steve Kazee.

Bývalí partneri Jenna Dewan a Chaning Tatum majú k sebe aj po rozvode blízko a vzťahy medzi sebou maximálne usporiadané. Pre oboch ostáva aj naďalej prioritou dcérka Everly (5), ktorej chcú, napriek skrachovanému manželstvu, vytvoriť tie najlepšie podmienky pre život. Novú lásku si navzájom prajú a ak by v ich prípade niekto, konkrétne senzácie-chtiví novinári, túžili po scénach, mediálnych prestrelkách či hádkach na verejnosti, musia si nájsť iné obete. Niekdajší pár snov má v tomto smere jasno. A tak to má byť.

Jenna Dewan Gets Cozy With Rumored Boyfriend Steve Kazee At Halloween Hayride | Access

Autor: 
YouTube

jenna2.jpg

Foto: 
Facebook

jenna1.jpg

Foto: 
Facebook

jenna.jpg

Foto: 
Facebook

- - Inzercia - -