Dnes je sobota, 13.august 2022, meniny má: Ľubomír
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Najbohatší muž sveta oznámil rozchod s manželkou

január 11, 2019 - 08:00
Neľutujú ani chvíľku, ktorú spolu prežili ako manželia. Po štvrť storočí spoločného života sa však rozhodli kráčať každý vlastnou cestou. Nepredstaviteľne bohatý Jeff Bezos a jeho krásna manželka sú (opäť) single.
Foto: 
Twitter

"Keby sme vedeli, že sa po 25 rokoch rozvedieme, aj napriek tomu by sme do toho išli," uviedli do svojho vyhlásenia na Twitteri Jeff a MacKenzie Bezos. Rozvod podľa nich nič nezmení na skutočnosti, že rodina. Pár spolu vychováva štyri deti, pričom jedno je adoptované. Po dvadsiatichpiatich rokoch spoločného života (dvojica mala svadbu v roku 1993) sa rozvádzajú v mieri, ako dobrí priatelia a na všetkom podstatnom sa údajne bez problémov dohodli.

Bezos, ktorý už cez víkend oslávi päťdesiatpäť rokov, založil firmu Amazon v roku 1994. Vlani v apríli uviedol, že jeho manželka zohrávala pri zakladaní spoločnosti významnú rolu a v prvom roku fungovania podniku mala na starosť účtovníctvo. Po celý ten čas stála po jeho boku a aj z tohto dôvodu bude MacKenzie zastávať v jeho srdci špeciálne miesto.

dvojica.jpg

Foto: 
Twitter
Celé vyjadrenie prominentnej dvojice znie:
 

rozvod.jpg

Foto: 
Twitter

- - Inzercia - -