Dnes je sobota, 13.august 2022, meniny má: Ľubomír
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Krásna herečka sa po necelom roku od svadby rozvádza

apríl 29, 2019 - 18:00
Minimálne prvá polovica tohto roka je na rozchody medzi celebritami pomerne bohatá. Zoznam rozvedených žien už čoskoro rozšíri herečka Michelle Williams (38).
Foto: 

Ani nie po roku manželstva jej stroskotal vzťah s frontmanom kapiel The Microphones a Mount Eerie. Michelle Williams a Phil Elverum sa zosobášili v júli minulého roka v horskom stredisku v blízkosti New Yorku. Vzťah so svojím manželom už vtedy opísala ako veľmi zvláštny, ba až posvätný.

Phil štvorročnú dcéru Agathe z manželstva s kanadskou umelkyňou Geneviève Castrée. Tá v roku 2016 zomrela na rakovinu pankreasu. S Heathom Ledgerom známa herečka zas dvanásťročnú dcéru Matildu.

Napriek tomu, že o rozchode dvojice sa píše až v ostatných dňoch, pár sa po priateľskej dohode rozhodol kráčať každý vlastnou cestou ešte v úvode tohto roka. Hoci Michelle, zdá sa, nemá šťastie v láske a zo smrti snúbenca Heatha Ledgera sa nikdy úplne nespamätala, pre magazín Vanity Fair prezradila, že na vzťahy nezanevrela a vždy bola i bude veľkým fanúšikom lásky. Držíme jej palce!

Austrálsky herec zomrel pred jedenástimi rokmi na predávkovanie:


- - Inzercia - -