Dnes je sobota, 13.august 2022, meniny má: Ľubomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Rozvody na pokračovanie

apríl 30, 2019 - 12:42
Úspešný herec Maroš Kramár nedávno všetkých prekvapil. Po viac ako dvadsiatich piatich rokoch spoločného života s právničkou Natašou Nikitinovou priznal rozvod. V šoubiznise však nie je jediný. Rozvodové ťahanice má za sebou aj Peter Kočiš a Kamila Magálová a rozvodovým peklom si prechádza aj zabávač Andrej Bičan.
Foto: 

Bleskový rozchod

Pred pár dňami šokoval známy herec Maroš Kramár rýchlym rozvodom. Za rekordných dvadsať minút súd ukončil jeho manželstvo s právničkou Natašou Nikitinovou. Dvojica žila spolu dvadsaťpäť rokov, z toho dvadsať boli manželmi. Dlhé roky patrili k najstabilnejším párom slovenského šoubiznisu a majú spolu tri deti Tamaru, Timura a Marka. O Marošovej slabosti pre krásne ženy sa však v kuloároch šepkalo dávno, rovnako aj o kríze v manželstve s Natašou. Herec priznal, že sa s exmanželkou dohodli a rovnako sa zhodli na výchove detí. Kramár dostal k blížiacej sa šesťdesiatke slobodu. Tesne po rozvode sa po jeho boku začala objavovať tajomná brunetka. Herec, ktorý je úspešný aj v susednom Česku, však zatiaľ novú partnerku oficiálne nepriznal. Či do jeho života opäť prišla nová láska, ukážu najbližšie mesiace.

Koniec ukážkového manželstva

Už vyše roka patrí medzi rozvedených mužov herec Peter Kočiš. Jeho manželstvo so sympatickou Nelou patrilo roky medzi ukážkové, preto bol rýchly rozvod pomerne šokujúci. Podobne ako Maroš bol Peter Kočiš ženatý dvadsaťpäť rokov. S exmanželkou sa vysporiadali nielen majetkovo, dohodli sa aj na starostlivosti o mladšiu dcérku Sáru. Obe dcéry žijú s Nelou, no s Petrom sa pravidelne stretávajú. Už počas rozvodu trávil umelec veľa času s kolegyňou z divadla, s atraktívnou Miroslavou. Dlho sa snažil svoj nový vzťah pred médiami tajiť, v súčasnosti ho už oficiálne priznáva. Sympatické je, že sa o bývalej manželke vždy vyjadroval pekne a na všetkom sa dokázali dohodnúť.

Priznala sklamanie

Pred siedmimi rokmi sa rozviedla aj obľúbená herečka Kamila Magálová. Po desiatkach rokov partnerského života ostala single. Exmanžel Slavomír sa znovu zamiloval a s partnerkou Danou si založil novú rodinu. Pre herečku, ktorá je mimoriadne obľúbená aj v Česku, to bol veľký šok. Sklamanie priznala aj v českej publicistickej relácii 13. komnata. „Viete, čo je najhoršie? Že štyridsaťdva rokov žijete s človekom, ktorého nepoznáte. Toto poznanie je najhoršie, ktoré som mohla o sebe zistiť. A to bola moja vina,“ ohromila otvorenosťou herečka. Médiá v čase rozvodu prichytili herečku v objatí s Mariánom Geišbergom. O tomto „priateľstve“ však ani jeden z nich nikdy neprehovoril. Dnes Kamila Magálová žiari a vyzerá výborne, no predovšetkým spokojne. 

Viac sa dočítate v aktuálnej Slovenke

- - Inzercia - -