Dnes je sobota, 13.august 2022, meniny má: Ľubomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Škrie ho svedomie? Russell Brand chce vidieť Katy Perry

jún 13, 2019 - 10:00
Žiadnu senzáciu za tým ale nehľadajte. Russell sa chce bývalej manželke ospravedlniť za to, že nie vždy to s ním mala jednoduché.
Foto: 

Toto plánované stretnutie mu dokonca odsúhlasila i jeho súčasná manželka Laura Gallacher, s ktorou žije už bezmála tri roky. Ako známy herec priznáva, už dlhšie cíti silnú vnútornú potrebu stretnúť Katy a ospravedlniť sa jej za všetko trápenie, ktoré jej v minulosti spôsobil. To súviselo predovšetkým s jeho bohémskou povahou a sklonmi k prílišnej žiarlivosti.

Milovala ho

Dvojica sa po prvý raz stretla v roku 2008, počas nakrúcania komédie Dostaň ho tam. Ich vzájomné sympatie boli očividné, no intenzívnejšie sa začali stretávať až o pár mesiacov neskôr. Speváčka si abstinujúceho alkoholika a bývalého narkomana nevedela vynachváliť. Keď ju požiadal o ruku, ani na chvíľu neváhala. Zmanažovala odlet do Indie, kde pred zrakmi tamojšieho obyvateľstva oslávili svoje zásnuby.

Táto krajina im učarovala tak veľmi, že sa stala jasnou voľbou aj pri organizovaní honosnej svadby. Jeden, toho času z najsledovanejších párov, si svoje ÁNO povedal 23. októbra 2010 v romantickom prostredí tigrej rezervácie v indickom štáte Radžastan. Dvojica poskytla exkluzívne práva informovať o svadbe len časopisu The London Magazine. Speváčka a o desať rokov starší Brand, boli odetí do tradičného indického outfitu, ruky a dlane im zdobilo tetovanie henou. Svadobný sprievod tvorilo dvadsaťjeden tiav, slonov a koní. Na šesť dní trvajúcich oslavách nemohla chýbať, okrem rodinných príslušníkov,  kamoška Rihanna, rapper P. Diddy či Noel Gallagher zo skupiny Oasis.

Rozvod po štrnástich mesiacoch

Páru to začalo škrípať už niekoľko týždňov po svadbe. Dôvodom mala byť zaneprázdnenosť oboch partnerov, no dnes už vieme, že to bolo inak. Niečo ale (podľa všetkého) stále platí. Russell sa v danom čase vyjadril: „Bohužiaľ, s Katy končíme naše manželstvo. Navždy ju budem zbožňovať a viem, že ostaneme dobrými priateľmi“. A zrejme práve preto má po rokoch nutkanie povedať jej PREPÁČ aj do očí.

- - Inzercia - -