Dnes je sobota, 13.august 2022, meniny má: Ľubomír
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Nostalgická Denise Richards si zaspomínala na vzťah so Sheenom

júl 22, 2019 - 10:00
Obľúbená herečka Denise Richards (48), ktorá bola v rokoch 2002 - 2006 manželkou Charlieho Sheena, si môže vydýchnuť. Stretnúť väčšieho záletníka sa jej už zrejme (a chvalabohu) nepodarí.
Foto: 

Keďže dvojica počas vzťahu splodila dve dcérky, ostávajú v kontakte aj po rokoch. No niektoré prešľapy mu kráska asi do smrti nezabudne.

Pri príležitosti ukončenia natáčania prvej série reality show Real Housewives of Beverly Hills, kde Denise účinkuje, prezradila tvorcom napríklad aj to, ako Charlie vychádza s jej súčasným manželom, či šokujúce prekvapenie na Deň vďakyvzdania, keď si jej bývalý muž priniesol domov prostitútku. Nuž, tomu sa povie trúfalosť.

Ak by ste čakali, že vzťahy medzi oboma hercami sú napäté a Denisu mu nevie po rokoch psychického týrania a záletov prísť na meno, mýlite sa. Richards tvrdí, že mu najmä kvôli dcéram všetko zlé odpustila a Charlie má korektné vzťahy aj s jej súčasným partnerom. Ten mu dokonca pred svadbou telefonoval a sľúbil, že bude skvelým, nevlastným otcom aj pre jeho dcérky. Aj v tomto prípade sa teda potvrdilo, že čas zahojí všetky rany.

Denise a jej manžel Aaron Phypers:

So Sheenom si prežila poriadne turbulentné obdobie:

- - Inzercia - -