Dnes je utorok, 30.november 2021, meniny má: Ondrej, Andrej
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Dara Rolins predstavila diár Rok podľa Dary na rok 2020

september 13, 2019 - 10:30
Slovenská speváčka Dara Rolins predstavila vo štvrtok v jednom z bratislavských kníhkupectiev motivačný diár Rok podľa Dary na rok 2020.
Foto: 

Populárna interpretka prináša prostredníctvom neho fanúšikom a fanúšičkám už po štvrtý raz svoje zamyslenia, rady, postrehy a chutné recepty doplnené o fotografie z dielne celebritnej fotografky Petry Ficovej.

Diár s uzatváraním na gumičku obsahuje i nepostrádateľné zrkadielko, sadu motivačných nálepiek, zadnú papierovú kapsu na drobnosti a textilnú záložku.

Len a len úprimnosť

Speváčka podľa vlastných slov neobjavuje vo svojich textoch nič, čo by už objavené nebolo. „Hovorím len o tom, čo riešime všetci - sú to problémy, starosti, témy, ktoré otvárame veľmi podobne každý rok a vlastne ani nie je z mojej strany žiadna snaha prinášať niečo, čo som objavila a na čo som prišla len ja. Naopak, sama čítam veľmi veľa iných múdrych ľudí, kníh, ktoré ma inšpirujú a nútia ma k tomu, aby som nad niektorými vecami rozmýšľala zas trošku inak, dívala sa na ne z iného uhlu pohľadu,“ povedala Dara Rolins.

Jasné názory, ktoré ľudia milujú

Veľa ľudí je podľa známej speváčky v dnešnej dobe celkom popletených. „Myslia si totiž, že práve drahé veci určujú ten status človeka... Ja sa často ocitám v rôznych svetoch, mám možnosť stretávať sa aj s ľuďmi veľmi obyčajnými, ktorí riešia naozaj primárne veci ako jedlo či lieky, a potom s tými, ktorí neriešia absolútne nič. A práve tento kontrast ma núti neustále si byť vedomá toho, čo naozaj má v živote hodnotu, cenu a váhu,“ poznamenala 46-ročná Bratislavčanka.

„Budem preto rada, ak mi dáte tú šancu vpustiť vás do mojich myšlienok. Sľubujem vám, že to v žiadnom prípade nebude naposledy,“ dodala Rolins, ktorá stretnutie so svojimi obdivovateľmi zakončila autogramiádou.

- - Inzercia - -