Dnes je utorok, 30.november 2021, meniny má: Ondrej, Andrej
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Pre Daru Rolins sú vianočné sviatky vyvrcholením celého roka

december 25, 2019 - 09:00
December máva speváčka vždy mimoriadne hektický. O to viac sa už nevie dočkať, keď si s blízkymi sadne v pokoji k vianočnému stolu. Pre slovenskú speváčku Daru Rolins sú tak Vianoce vyvrcholením celého roka.
Foto: 

 „December mám vždy extrémne hektický, tých dní voľna je tam naozaj pramálo a celé to smeruje k tomu momentu, keď sa ten kolotoč zastaví a sadneme si k tomu vianočnému stolu, k tomu dobrému jedlu a k tomu vianočnému pečivu... Pre mňa sú Vianoce highlight celého roka, pretože viem, že budú so mnou všetci mne blízki,“ priznala v nedávnom rozhovore.

Vianoce v kruhu rodiny

Sviatky trávi speváčka s dcérou Laurou u sestry, o prípravu štedrovečerného stola sa teda nemusí starať. „Čo sa chystania vecí týka, ešte nikdy neboli Vianoce na mne. Vždy ich chystá moja sestra a my s Lolou prídeme k nej. Ona má dvoch chlapcov a vždy sú tam s nami aj rodičia, babičky a chodia k nám rôzne návštevy, tí najbližší rodinní príslušníci a známi, takže je to také veľkolepé,“ priblížila Rolins, ktorá však predsa len s niečím počas príprav pomôže. „Ja som takou pravou rukou pri varení, ale skôr ochutnávam...,“ zasmiala sa.

Na vianočné menu sa podľa vlastných slov veľmi teší. „Na Vianoce sa totiž hreší, povinne... A teším sa aj na rozprávky. My sme s Laurou rozprávkové, ja milujem všetky rozprávky, jednou nohou som stále v rozprávkovom svete. Dúfam, že mi to tak vydrží navždy,“ uzavrela Rolins.

- - Inzercia - -