Dnes je sobota, 13.august 2022, meniny má: Ľubomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Koniec lásky! Známy športový pár šiel od seba

máj 23, 2020 - 14:30
Táto správa zaskočila nepochybne mnohých fanúšikov uznávaného fitness trénera a jeho rovnako šarmantnej manželky Heidi. Powell-ovci už totiž nežijú spolu!
Foto: 

Zdanie klame a ďalší dôkaz toho, že sociálne siete poskytujú všetko, len nie pravdivé zobrazenie reálneho života?

Nuž, aj to si mnohí ľudia určite myslia po rozšírení informácie, že jeden z najobľúbenejších párov sveta - fitness tréner Chris Powell s manželkou Heidi, šli od seba. O tom, že nejde o žiadny mediálny výmysel, ale relevantnú informáciu, svedčí tiež instagramový príspevok Chrisa Powella, ako i Heidi. V ňom píšu: „Aj keď to mnohých z vás prekvapí, toto rozhodnutie sme tvorili mnoho mesiacov v snahe čo najmenej narušiť fungovanie našej rodiny. No sľubujeme, že náš vzťah teraz zosilnie a budeme mať oveľa viac, než len manželstvo."

Celý príspevok bývalých manželov:

Dvojica vychováva štyri deti:

K textu taktiež pripísali: "Hoci od ukončenia jednej kapitoly cítime veľký smútok, nasledujúcu kapitolu nášho mierne odlišného vzťahu začíname v mieri a s láskou. Naďalej ostávame zomknutou rodinou so štyrmi dokonalými deťmi (a dvoma oteckami). Nech sa to zdá akokoľvek šialené, stojíme si za tým a neurobili by sme to inak." 

Zdá sa, že napriek sklamaniu (nielen) ich fanúšikov, je toto rozhodnutie dôkladne zvážené a najmä nemenné. 

V ich ďaľšej životnej kapitole im aj my držíme palce. 

- - Inzercia - -