Dnes je sobota, 13.august 2022, meniny má: Ľubomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Banderas na adresu bývalej manželky. Tieto slová mnohých prekvapia!

jún 12, 2020 - 18:00
V jeho srdci bude mať navždy svoje čestné miesto a napriek turbulenciám vo vzťahu na ňu spomína so všetkou láskou a úctou. Reč je o obľúbenom hercovi Antoniovi Banderasovi (59) a jeho bývalej manželke Melanie Griffith (62).
Foto: 

Tento prominentný pár, ktorého spolužitie sprevádzali mnohé škandály - a to najmä zo strany Melanie, spolu žil do roku 2015. Na Hollywoodske pomery spolu strávili veľa času, až dve dekády, a splodili dcéru Stellu (23). Hoci si mnohé páry po rozvode nevedia prísť na meno, dvojica slávnych hercov sa môže pochváliť celkom opačným postojom. Ten je, ako už isto tušíte, nanajvýš pozitívny.

"Myslím si, že obaja odmietame pochovať dvadsať rokov manželstva," prezradil herec v relácii El Break de las 7. A v úprimných vyjadreniach pokračoval ďalej: "Sme ľudia a všetci robíme chyby. Ego treba dať bokom. Nechcite mať vo vzťahu pravdu za každú cenu. Alebo ešte horšie, neustále hľadať vinníka, pretože na vine môžete byť obaja alebo tiež nik. Príde moment, keď je jednoducho po všetkom a vám neostáva nič iné, než tento fakt prijať. "

Čo sa týka svojej ex-manželky, nemenej slávnej kolegyni z brandže, Antonio nešetril chválospevmi: "Život, ktorý som mal s Melanie, bol krásny. Zažili sme úžasné časy, na ktoré nikdy nezabudneme."

Ako prezradil, so svojou bývalou ženou udržiava nadštandardné vzťahy aj roky po rozvode. "Stále sme rodina. Keď som v Los Angeles, navštívim ju a často si telefonujeme. Všetko prebieha absolútne prirodzene, nenútene. Pretože chceme," doplnil s tým, že má dobré vzťahy aj s herečkiným ďalšími deťmi Dakotou (30) a Alexandrom (34), z jej predchádzajúcich vzťahov.

Dvojica má k sebe aj po rozchode blízko:

Melanie Griffith Will Always Love Antonio Banderas

- - Inzercia - -