Dnes je pondelok, 18.október 2021, meniny má: Lukáš
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Keď váha zaváži vo výbere notebooku

september 30, 2021 - 14:14
Či chodíte do roboty autom, alebo hromadnou dopravou, či ste kvôli práci často na cestách, prenášanie notebooku hore-dole nie je žiadna sranda. Mnohí by radi siahli po ľahkom a tenkom notebooku, ale odrádza ich nízky výkon a zväčša malý display. S novým Lenovo ThinkPad X1 Nano už kompromisy robiť nemusíte – za tenkým a ľahkým telom notebooku sa totiž skrýva mimoriadny výkon. Vďaka všestranným technickým špecifikáciám sa pre vás stane parťákom v práci, aj doma.
Foto: 
Lenovo

Najľahší notebook

Ladný štýlový dizajn ponúka užívateľovi elegantný notebook, ktorým si určite na business stretnutiach hanbu nespravíte. ThinkPad X1 Nano je svojou váhou nižšou ako jeden kilogram najľahším ThinkPad notebookom z Lenovo ponuky na trhu. Ak ste kvôli práci často na cestách, či už v aute, vlaku či lietadle, tento notebook je pre tieto potreby priam ušitý na mieru. Nenechajte sa jeho mušou váhou oklamať, notebook je mimoriadne odolný a pevný svojou konštrukciou. Zvládol dokonca aj testovanie podľa 12 armádnych noriem! Vďaka ľahkej a zároveň štíhlej konštrukcii, môžete tento notebook komfortne nosiť po kancelárii aj v jednej ruke.

Môžete sa naň spoľahnúť

Lenovo ThinkPad X1 Nano je sa môže popýšiť 11. generáciou procesorov Intel® Core™ i7 vPro®. Ak si nie ste istý, čo presne znamená, že je to prvý ThinkPad notebook s platformou Intel® Evo™, nezúfajte! Dôležité je zapamätať si, že aj vďaka tomuto procesoru sa môžete spoľahnúť na kvalitný výkon, super odozvu a zároveň aj dlhú výdrž batérie. A keď už ho bude treba nabíjať, notebook si vás určite získa funkciou rýchleho nabíjania, s ktorou získate 80% batérie už do jednej hodiny. Svoju prácu si môžete prechádzať na 13-palcovom displeji, ktorý poskytuje rozšírené zobrazenie v pomere strán 16:10. Okrem veľkého displeja vás ohúri aj 2K rozlíšenie, s ktorým zaostríte na čo i len ten najmenší detail.

Čas aj na zábavu

Život nie je len o práci, treba si nájsť čas aj na oddych a relax. Ak si vo voľnom čase radi pustíte film alebo si vypočujete svojho obľúbeného interpreta, ThinkPad X1 Nano vás nesklame ani v tomto smere. Systém Dolby Atmos® je tvorený viacerými výškovými a basovými reproduktormi , ktoré sa postarajú o strhujúci zážitok. Pokiaľ si nenájdete čas vychutnať si tento unikátny audio systém pri sledovaní filmov, určite vám čistý zvuk príde vhod počas konferenčného hovoru v práci.

Bezpečnosť je prvoradá

V dnešnej dobe je bezpečnosť alfou omegou.  ThinkPad X1 Nano okrem bezpečnosti v online priestore myslí aj na bezpečnosť vo svete offline. Vstavaná funkcia ThinkShield je schopná pomocou inovatívnej technológii umelej inteligencie detegovať vašu neprítomnosť a zariadenie uzamknúť, ak sa od neho vzdialite na väčšiu vzdialenosť. Biometrické funkcie ochrany vám následne umožnia prihlásiť sa do svojho notebooku bezdotykovo, a to aj z režimu spánku. K vašim dátam a údajom sa už len tak ktokoľvek nedostane.

Siahnite aj vy po jedinečnej kombinácii ľahkého, no zároveň pevného notebooku, ktorý vám ponúkne stabilný výkon, dlhú výdrž batérie, ostrý obraz s pestrými farbami a unikátnym bezpečnostným systémom. Lenovo ThinkPad X1 Nano vám poslúži ako v práci, tak aj v súkromnom živote a stane sa vašim priateľom do dažďa. Viac informácií nájdete priamo u predajcu Datacomp.

- - Inzercia - -