Dnes je pondelok, 24.január 2022, meniny má: Timotej
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Erotika medzi riadkami ako pomocník vo vzťahu

október 06, 2021 - 08:00
Ste už s tým svojím dlhé roky? Poznáte každý jeho dotyk, bozk, snahu o spoločné zblíženie? Aj čítaním si dokážete do vášho domova priviesť iskru z ktorej môže vzniknúť veľký plameň.
Foto: 
shutterstock.com

Erotickému žánru prišlo na chuť veľké množstvo žien a prezradíme vám prečo. Pri čítani "zakázanej literatúry" sa uvoľníte, vaša fantázia ide na plné obrátky a ani neviete ako, už toho svojho držíte za zátylok. Existuje množstvo kníh, audiokníh alebo filmov či seriálov, ktorými sa môžete navnadiť. 

Erotické vizuálne vnemy sú často krát na základe sledovania porna pripisované mužom, ale šteklivé slová dokážu s nejednou ženou spraviť zázraky. Veď odjakživa sme natŕčali ušká, aby nám ten pravý do nich šepkal to, čo chceme počuť. Žena si vie na základe prečítaného vyskladať situáciu tak, aby bola spokojná. Kto bude v jej fantázií hrať hlavnú rolu, to si môže nechať pre seba. Aj v tom je výhoda kníh. Ponúkajú krásnu intimitu navádzajúcu na chvíle samej so sebou. Môžete si vymyslieť svoj vlastný malý príbeh..

Na začiatku veľkého boomu s erotickou literatúrou bola známa trilógia 50 odtieňov sivej, ktorá sa dočkala aj filmového spracovania. Do myšlienok hlavnej hrdinky Anastasie sa vžila nejedna žena a čo chvíľa obchody s erotickými pomôckami praskali vo švíkoch. Nechajte sa aj vy uniesť do ríše snov.

Erotické predstavy máme všetci a ak ich pretavíme do reality, náš život tým len obohatíme. Ku šťastiu a naplneniu, nielen v sexuálnom živote, prídete len s otvorenosťou a úprimnosťou.

- - Inzercia - -