Dnes je sobota, 13.august 2022, meniny má: Ľubomír
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Manžel ju vydedil, napriek tomu vysúdila milióny

november 02, 2021 - 17:42
Česká modelka Pavlína Pořízková našla svojho manžela hudobníka Rica Ocaska mŕtveho v roku 2019. Po otvorení jeho poslednej vôle sa ale zistilo, že ju vydedil.
Foto: 
SITA

Ich manželstvo bolo totiž po 30-tich rokoch v troskách, akurát sa nestihli rozviezť. Brali sa v roku 1989, ale v máji 2018 modelka oznámila, že už dlhšie pár netvoria. Súd nakoniec modelke priznal podiel na dedičstve. „Ric a ja sme už rok od seba. Fotky našej šťastnej rodiny v skutočnosti sú fotkami šťastnej rodiny, len už netvoríme pár,” napísala na sociálnej sieti. „Láska, ktorú pre seba máme, je tak veľká a hlboká, že je takmer hmatateľná a taká nikdy nezmizne."

Ric Ocasek mal zjavne na ich vzťah iný názor, nakoľko ju z dedičstva vyňal. Vraj kvôli tomu, že práve Pavlína bola iniciátorkou rozchodu. Poslednú vôlu svojho (ešte stále) manžela teda napadla a na súde uspela. „Uľavilo sa mi, že mám tento stres za sebou,” napísala Pořízková na sociálnej sieti, keď odhalila, že dosiahla dohodu ohľadom dedičstva. „Som nekonečne vďačná, že som už na druhej strane tohto prípadu. Konečne plávam preč od potápajúcej sa lodi a mierim na pobrežie.”

pavlina-porizkova.jpg

Foto: 
Instagram Pavlina Porizkova

- - Inzercia - -