Dnes je pondelok, 23.máj 2022, meniny má: Želmíra
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Julia Fox a Kanye West v prestrojení

január 25, 2022 - 11:04
Pár prišiel na prvú módnu prehliadku japonského návrhára Niga pre Kenzo, ktorý sa začal pracovať v módnom dome v septembri 2021.
Foto: 
Marc Piasecki

Nigo sa vybral prezentovať svoju úplne prvú módnu prehliadku pre Kenzo v pasáži Galerie Vivienne. V roku 1970, v roku, keď sa narodil Nigo, Kenzo Takada tiež predstavil svoju úplne prvú výstavu na rovnakom mieste so svojím obchodom ako kulisou. Nigo, ktorý bol pred niekoľkými mesiacmi vymenovaný za vedúceho umeleckého smerovania, sa nechal uniesť Kenzovým dedičstvom a podpisovými kódmi a vlial im svoj vlastný súčasný nádych. Začalo to pôvodnou hudbou predstavenia. Tieto skladby na Shazame nenájdete, keďže išlo o ukážku dizajnérovho nevydaného albumu I Know Nigo, na ktorom sú A$AP Rocky, Kid Cudi, Pharrell Williams a Tyler, The Creator. Nigova módna vízia prirodzene žiarila cez prezentovaný vzhľad, ktorý opisuje ako „real-to-wear“, pričom chápe šikovnú kombináciu krajčírstva, športového oblečenia a streetwearu, ktorý sa prejavuje bez rodových akcentov.

gettyimages-1366465343.jpg

Foto: 
MARC PIASECKI/GC IMAGES

V prvom rade hviezdili Kanye West a Julia Fox

Ak častiprehliadky nevyvolali rozruch, jeden pár v tento posledný deň týždňa mužskej módy určite urobil. Kanye West (ktorý si teraz hovorí Ye) a jeho priateľka Julia Fox boli videní v prvom rade na Kenzo show. Pri tejto príležitosti si zladili oblečenie a obliekli všetky džínsové kombinácie. Zatiaľ čo rapper dokončil svoj vzhľad čiernymi slnečnými okuliarmi, rukavicami a párom robustných topánok, Julia Fox sa rozhodla pre XL zlaté náušnice a džínsové topánky.

- - Inzercia - -