Dnes je sobota, 13.august 2022, meniny má: Ľubomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Letné celebritné plány

jún 23, 2022 - 09:30
Po náročnom pandemickom období konečne prichádza čas vytúžených dovoleniek. More, chalupy v slovenských horách alebo leňošenie na mestských kúpaliskách? Ako sa chystajú stráviť letnú dovolenku naše známe tváre?
Foto: 
Facebook

Herec Martin Nahálka: Moja najkrajšia dovolenka býva na Kanárskych ostrovoch, kde chodíme s priateľkou Luckou každý rok vo februári. Skracujeme si ňou zimu, ale hlavne tam ideme spoznávať ľudí, prírodu. Požičiame si auto a brázdime ostrovy. Pred rokom sme tam zobrali aj deti a tie mali krásny zážitok. Ale keďže pochádzam z Liptova, tak tam asi budeme tráviť tento rok a vôbec z toho nebudeme smutní. Tam to jednoducho milujem a mam tam rodinu a aj dosť roboty. Kanárske ostrovy milujem preto, lebo tam sú nádherné sopečné pohoria a ešte k tomu aj oceán. Skoro ako na Liptove.

Speváčka Simona Martausová: Najradšej trávim dovolenky na Slovensku a v našich slovenských horách, ale keď si spomeniem na dovolenku, ktorá mi najviac utkvela v pamäti, tak to bol asi môj výstup na Mont Blanc a s ním spojené aklimatizačné túry v okolí. Bola som tam s mojom kamarátkou a s kamarátom - horským vodcom, ktorý  ma počas výstupu sprevádzal. Možno aj preto, že to bolo náročné a že sme to zvládli, ostal vo mne taký krásny pocit. Toto leto by som chcela byť tiež čo najviac v horách, budem sa venovať synovi a občas koncertovať, ak sa bude dať. 

Spevák Martin Husovský: Naša najkrajšia dovolenka bola v septembri 2014. Päť týždňov potom, čo sa nám narodil syn Kryštof. Uľútostilo sa mi, že manželka preležala prázdniny v pôrodnici, tak sme si večer sadli do auta a bez akéhokoľvek vopred objednaného ubytovania sme sa vydali do Chorvátska. Kolega mi odporučil Primošten a Kryštof bol úplne luxusné bábätko, takže to bol jeden nádherný týždeň kočíkovania, nosenia, dojčenia na prenádhernom mieste. Bývali sme tri metre od pláže, na ktorú nám dočiahol signál z detskej vysielačky. Keď deti zaspali, my sme si užívali večer na pláži s manželom. Náš prvorodený brázdil more v nafukovacom člne a ešte sa nevadil s bratom, lebo nebolo o čom. Tento rok bude po dlhej dobe pracovný a už sa neviem dočkať. Všetkým nám to už veľmi chýbalo, koncerty, festivaly..

- - Inzercia - -