Dnes je pondelok, 23.máj 2022, meniny má: Želmíra
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Dara Rolins a Igor Kmeťo to roztočili v spoločnom videoklipe

september 30, 2015 - 18:58
Obľúbený slovenský interpret Igor Kmeťo spojil svoje sily s jednou z našich najúspešnejších speváčok Darou Rolins. Výsledok v podobe pohodovej skladby Žena a Muž stojí za to a inak ako na výbornú nemohol dopadnúť ani videoklip!
Foto: 

Igor Kmeťo ml. vydal začiatkom roka veľmi úspešný album Ja som funky. Na albume nájdeme spolupráce s Anitou Soul, Rytmusom, Monikou Bagárovou, raperom Elpe či dueto s našou rodáčkou Darou Rolins.

Po úspechoch predchádzajúcich singlov Ja som funky či Tak poď sem sa do éteru dostáva práve prijemná spolupráca s Darou. O hudbu sa postaral sám Igor Kmeťo ml. a dopomohol mu The Dazz. Text k duetu napísala Alexandra Okálová.

Videoklip, ktorý nám ukazuje komplikovaný život dvoch zamilovaných sa nakrúcal ešte v auguste. O styling Igora a Dary Rolins, ktorú bez okolkov môžeme označiť za módnu ikonu sa postaral talentovaný Lukáš Kimlička. Dara sa tak vďaka šikovným rukám stylistu opäť ukáže inak, než sme zvyknutý a v štúdiových scénach sa po boku Igora ukáže s bujným afro účesom. V závere klipu sa vo videu objaví aj dlhoročný priateľ speváčky, raper Rytmus.

V prípade, že chcete zažiť funky show Igora Kmeťa na vlastnej koži tak už v októbri budete mať možnosť. Česko-Slovenské turné Ja som funky začína 16. 10 v Prahe a zakončí 26.12 v Jasnej.

Dušan Marko, Foto: Facebook

- - Inzercia - -