Dnes je sobota, 28.máj 2022, meniny má: Viliam
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Silvestromania

december 30, 2010 - 11:49
TV Markíza pre vás tento rok pripravila naozajstnú lahôdku. Najväčšie hviezdy šoubiznisu a najlepšie československé talenty spojili svoje sily, aby vás zabavili v najlepšej silvestrovskej šou. Diváci sa môžu tešiť napríklad na speváčku Helenu Vondráčkovú, skupinu Elán, Nelu Pociskovú, Zdenku Prednú, Thomasa Puskailera a ďalších. Prísna porota Talentmanie sa zmení na vtipných porotcov Silvestromanie a moderátora Leoša Mareša vystrieda Roman Pomajbo, takže o pravú silvestrovskú zábavu skutočne nebude núdza!
Foto: 
Stálica česko-slovenského hudobného neba rozpáli divákov v sále svojím hitom Dlouhá noc. Asistovať jej budú tanečníci so Street dance academy Laciho Strika. Elena Podzámska, Matej Chren a Noemi s Lukášom Smolkom pre vás pripravia tanečné číslo nabité emóciami, v ktorom sa Maťo s Lukášom pobijú o svoje tanečné partnerky. Chrenovi to natrie jeho mladší kolega, ktorý mu priamo na parkete preberie Podzámsku. Ako sa skončí tanečná prestrelka, uvidíte 31.12. o 22:00 na obrazovke TV Markíza.

Diabolským husliam a speváčke Sise Sklovskej sa podaril naozaj diabolský kúsok – do ľudovej verzie prerobili známu skladbu od speváčky Shakira WAKA, WAKA. Toto netradičné hudobné spojenie podporia energické Čarovné ostrohy. Ešte uvidíte: kúzelníka Magic Alexa, Máriu Čírovú a virtuóza v hre na poháre Petra Špatinu, Matúša Pišného, Hybrids Crew, Zdenku Prednú a Lenku Šóšovú, Patríciu Janečkovú a Martina Chodúra, Duo Gitanas, Alenu Smolíkovú s border kóliou Keysi a skupinu Desmod, Duo Ogor. Tesne pred odrátaním polnoci vám ponúkame hudobnú lahôdku v podaní opernej divy Adriany Kučerovej a speváka a herca Filipa Tůmu. Začiatok nového roka bude patriť vystúpeniu rockovej legendy – skupine Elán!

Porota silvestromanie bude v zložení Richard Genzer ako Zdeněk Troška, Michal Suchánek ako Habo Pabera, Zuzana Šebová ako Adela a Duo LSD. Moderátorom večera bude Roman Pomajbo ako Lajoš Káreš.

Autor: ALŽBETA NAĎOVÁ
Foto: Red- - Inzercia - -