Dnes je pondelok, 24.január 2022, meniny má: Timotej
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Dara Rolins priznala drogy!

apríl 13, 2010 - 15:52
Matka dvojročnej Laury už zrejme nevie ako zaujať. V nedávnom rádiovom rozhovore totiž po prvýkrát otvorene rozprávala o vlastných skúsenostiach s drogami. "Áno, vyskúšala som ich,“ šokovala verejnosť.
Foto: 

To, že Darinin životný partner, hudobník Matej Homola (37), sa nebráni ľahkým drogám, nie je žiadne tajomstvo. „Trávu nepovažujem za nič zlé, takže pozor vo svojich vyjadreniach si dávať nebudem. Nemám sa za čo hanbiť," nezaprel pred časom svojrázny postoj k zväčša pokryteckej spoločnosti. V súvislosti s jeho priateľkou sa ale o drogách roky iba špekulovalo. Pred pár dňami speváčka konečne prelomila bariéru mlčania a vyšla s pravdou von. „Áno, vyskúšala som ich a bolo mi tak zle, že druhý- ani tretíkrát som to už skúšať nemusela,“ povedala v rádiu Frekvence1.

Fámy o snežnej pani...
Po prvýkrát sa meno Dary Rolins začalo spájať s návykovými látkami krátko po tom, ako sa rozišla s finančníkom Tomášom Altusom (34). Spolu s dlhoročnou kamarátkou Simonou Krainovou (37) bola označená za snehovú kráľovnú, pretože podľa klebiet mali jednu veľkú spoločnú záľubu – v šňupaní kokaínu. Známa speváčka konečne priznala, prečo začali ľudia šíriť tieto reči, ktoré sa s ňou ťahajú dodnes.

„Pravdou je, že som videná najmä večer a ľuďom málokedy dochádza, že je to moja práca,“ povzdychla si útla plavovláska a v zápätí pokračovala vo vysvetľovaní: „Rovnako ako môj otec ide do fabriky o piatej, tak ja idem o desiatej, jedenástej, niekedy aj neskôr, kde sa so všetkými bavím. Idem tam s tým, že najskôr sedím v šatni, potom vyleziem na javisko, roztočím to, dám si maximálne panáka a idem domov," dodala na margo svojej práce speváčka v prekvapivom rozhovore.

V.V.STAR

- - Inzercia - -