Dnes je pondelok, 24.január 2022, meniny má: Timotej
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Jožo Ráž: Nenávidí talentové súťaže

október 29, 2010 - 14:13
Svojrázny hudobník Jožo Ráž (55) je známy tým, že si rozhodne nekladie servítku pred ústa. Nezaprel sa ani počas svojho posledného rozhovoru, ktorý poskytol pre českú televíziu tesne pred koncertom skupiny Elán. Vyhlásil, že súťaže s nádejnými umelcami doslova neznáša.
Foto: 
Má na to svoj názor
Aj keď väčšina ľudí vidí v televíznych súťažiach venovaným mladým talentom veľké šance, ostrieľaný hudobník to vidí inak. Podľa Joža Ráža ide o nafúknutú bublinu zo strany médií, ktorá v konečnom dôsledku môže samotným súťažiacim prípadne aj uškodiť. „Ja tie talentové šou neznášam. Myslím si, že je to hrôza, čo sa tam s ľuďmi robí,“ bez ostychu vyriekol svoj názor na aktuálne prebiehajúce súťaže líder skupiny Elán. A na takéto radikálne stanovisko má aj jasné dôvody.

„Som proti tomu a šance tých účastníkov hodnotím veľmi nízko, pretože oni sú maximálne podporovaní médiami, za mesiac sa stanú slávnymi v celej republike, ale potom príde vytriezvenie,“ rozhorčene objasnil svoj postoj hudobník, ktorý by sa do obdobného projektu nikdy nezapojil. „Takže ja som proti tomu a nechcem s tým nič mať,“ uzavrel jednoznačne.

Autor: VERONIKA VANDRAŠEKOVÁ
Foto: S.A., DAKA, SND, TV Markíza

- - Inzercia - -